بین کابینتی چیست

کاشی بین کابینتی چیست؟

کاشی بین کابینتی یا تایل یکی از جدیدترین متریال ساختمانی به شمار می رود. این دیوارپوش مدرن در ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتی متر در بازار موجود هست. جنس آن از استیل درجه و کاموزیت و کورین است و با استفاده از نور موضعی، زیبایی این محصول دو چندان می شود.

بین کابینتی آزاد در تنوع رنگی نقره ای مات و براق، سفید مات و براق، مسی مات و براق، مشکی مات و براق ، طلایی مات و براق موجود می باشد.

رایجترین نوع فولاد ضدزنگ استیل‌های سری ۳۰۰ هستند که خود به انواع مختلفی مثل ۳۰۳، ۳۰۴، ۳۰۵، ۳۱۶، ۳۲۱ و ۳۴۷ تقسیم می‌شوند و در بین آن‌ها استیل ۳۰۴ با اختلاف قابل توجهی از بقیه پرکاربردتر و رایج‌تر است.
استیل ۳۰۴ و تعداد دیگری از استیل‌های این سری شامل ۱۸ درصد کروم و ۸ درصد نیکل هستند و به همین دلیل به نام استیل ۸-۱۸ هم شناخته می‌شوند.
البته نام استیل ۸-۱۸ اشاره به نوع خاصی از استیل ندارد چون فقط درصد دو آلیاژ نیکل و کروم را نشان می‌دهد. علاوه بر این کربن این استیل‌ها کمتر از ۰٫۰۸ درصد است و خاصیت آهنربایی ندارند.

اگر شما منزلی کوچک دارید و میخواهید ان را دلبازتر نشان دهید باید به بین کابینتی توجه ویژه ای داشته باشید

  • دیوار پوش باید در برابر سرما و حرارت های ناگهانی آشپزخانه مقاوم باشد
  • دیوارپوش ممکن است در داخل حمام و یا بالای سینک ظرف شویی قرار بگیرد و با رطوبت بیشتری سرکار داشته باشد به همین خاطر باد در برابر رطوبت مقاوم باشد
  • بین کابینتی دارای رنگ بندی متنوع باشد و مناسب انواع سلایق متفاوت باشد
  • بین کابینتی باید متناسب انواع دما باشد مانند شرجی و گرما

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.