کاربرد کفشور چیست؟

کاربرد کفشور چیست؟

توانایی جمع آوری آب سریع

طراحی و در ابعاد مختلف

توانایی تعبیه خروجی در نقطه دلخواه از کف ساختمان

زیبایی و دکوراتیو بودن کفشور

دارای رنگ بندی متنوع

حتما در زمان انتخاب انواع کفشور به طرح و نقش آن دقت کنید که حتما با منزل شما و حیاط و… جور باشد و به هم بخورند و بد نمایی نکند چرا که این وسیله شاید بی ارزش و کوچک میتواند تاثیر بسزایی در زیبایی منزل داشته باشد.

اینکه حتما با توجه به میزان آبریز هر مکانی ازانواع کفشور مناسب همان مکان استفاده کنید مثلا در جاهایی مثل استخر ها و حیاط های بزرگ از کفشور خطی استفاده نمایید.

اگر در حیاط منزلتان یا در مکان هایی که با آفتاب مستقیم سر و کار دارند، می‌خواهید کفشور نصب کنید از انواع پلاستیکی آن استفاده نکنید چرا که کف شور حیاط پلاستیکی در مدت کوتاهی توسط آفتاب کیفیت و متریال و سختی خود را از دست می دهند.

اگر لوله فاضلاب منزل شما گرفت و آب از کفشور منزل شما بالا زد و شما مجبور به فنر زدن لوله شدید می توانید این کار را به تکنسین ها و لوله بازکنی های متخصص ما در تهران بسپارید. ما در سایت برچسب بهترین و نزدیک ترین لوله بازکن ها را در سطح شهر تهران به شما معرفی می کنیم.

کاربرد کفشور استیل

زیبایی و ظاهر ساده و شکیل کفشور ، یکی از مهمترین ویژگی های این محصول محسوب می شود. ابعاد وسیع این کفشورها به شما این امکان را می دهد تا ظرف مدت کوتاهی، حجم زیادی از آب را به سمت فاضلاب هدایت کنید. این امر همچنین سبب زودتر خشک شدن کف اماکنی می شود که این کفشورها در آن نصب شده است.

یکی از کاربرد  کفشور شیب بندی یک عامل مهم و ضروری در خروج آب از سطح یک مکان و هدایت آن به سمت فاضلاب است.

در ابتدا این نقاط می بایست در سطح یا کف دریچه ای باشد تا فاضلاب را به سمت لوله فاضلاب هدایت کند . کفشور همان دریچه ورودی فاضلاب را به عهده دارد .

از انواع کفشور میتوان به کفشور های استیل-کفشور های خطی-کفشور های سرامیک خور و …

 

مقالات مرتبط

2 thoughts on “کاربرد کفشور چیست؟

    • ADMINleon says:

      Thank you for your comment and yes we know what we are talking about because we are a manufacturer and our customers are important to us.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *