کاربرد نوار کنج

کاربرد نوار کنج

کاربرد نوار کنج استیل هم در ابتدای کار میتوان به کار برد و هم در انتهای انجام کار.

از کاربرد نوار کنج استیل می توان به استفاده در کنج های مثبت برای مخفی کردن لبه های کاشی به کار می رود اشاره نمود. این کار که با استفاده از نوار کنج استیل روکار انجام می شود، از فارسی بر کردن کاشی ها و سرامیک ها جلوگیری می کند که این کار می تواند باعث صرفه جویی در زمان، توان و هزینه ها بشود.

از دیگر کاربرد های نوار کنج استیل جلوگیری از ضربه گیری، ترک خوردن،  پوشش دهی، زیباتر کردن در سطح انواع مختلفی از کاشی ها، سرامیک ها و….

ویژگی نوار کنج

نوار کنج استیل به دلیل  انواع مختلفی که دارد، می توانند دارای ویژگی های مختلفی باشند. این ویژگی ها به علت جنس، نوع ساختار و شکلی که دارند و… باشد..

از ویژگی های نوار کنج استیل :
این نوارها می توانند در ابعاد مختلفی درست شود و حتی به ابعاد دلخواه تولید شوند که این کار باعث می شود تا کاربرد آنها در قسمت های مختلف ساختمان سازی بیشتر شود.

این نوارهای کنج استیل را می توان به رنگ های مختلفی با توجه به درخواست سفارش دهنده و با توجه به مدل مد نظر و رنگ مورد نیاز آن تولید شود ؛ که این کار می تواند سبب ایجاد ظاهری زیبا وخیره کننده در آن شود. اسانی استفاده از این محصول در کنار انواع سطوح مانند سنگ ها، چوب ها ،سرامیک و … را از جمله ویژگی این محصول می توان گفت. از دیگر ویژگی هایی مهم نوار که موجباستفاده زیاد ان میشود ،بالا بودن فرآیند نصب و اجرای آن می باشد که این عامل نیز می تواند در گسترش استفاده و کاربرد این محصول موثر باشد.

انواع نوار کنج

نوار کنج استیل برای محیط های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد و مزایا های زیادی دارد که این موجب می شود تا نوار های کنج برای مصارف مختلف، در انواع متنوع  تولید شوند.

نوار کنج را برحسب جنس و رنگ و طراحی که دارند میتوان تقسیم نمود.

انواع نوار کنج اینگونه میباشد:

نوارهای کنج چهارچوب های در، نوار های کنج دیوارها،، نوارهای کنج کاشی ها و سرامیک ها، نوارها و پروفیل های کفپوش و … که در رنگ های مختلفی تولید میشوند ، اشاره نمود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.