چهار اشتباه رایج برای نصب بین کابینتی

چهار اشتباه رایج برای نصب بین کابینتی

چهار اشتباه رایج برای نصب بین کابینتی که برای بسیاری از مردم، کسب‌وکار نصب واقعی آن‌ها باعث ترس آن‌ها می‌شود. اگر اینطور به نظر می رسد، ابتدا نگاهی به ویژگی بسیار کاربردی راهنمای کامل برای کاشی کاری دیوار بیندازید، سپس، به اینجا برگردید زیرا در حال بررسی پنج مورد از رایج ترین اشتباهات هنگام نصب کاشی های دیوار آشپزخانه هستیم و به شما می گوییم که چگونه برای دوری از آنها…

1-عدم آماده سازی سطوح

 سطح باید تراز، خالی  از فرورفتگی و پستی و نقص و خالی  از زباله باشد.حتما قبل از این که تراز را انجام دهید.

2-اجتناب از استفاده از چاقو

اگر می خواهید کاشی های شما در خطوط مستقیم، هم به صورت عمودی و هم به صورت افقی قرار گیرند، از استفاده از چاقوها در خطر خودداری کنید! علیرغم آنچه که چشمان شما ممکن است به شما بگوید، اکثر دیوارها و کف ها کاملاً صاف نیستند، به این معنی که اگر شروع به کاشی کاری از کف به بالا کنید. بالای دیوار که می‌توانید با ردیف‌های بی‌نظم باقی بمانید. به همین دلیل همیشه توصیه می کنیم هنگام کاشی کاری دیوارها از چوب چوبی استفاده کنید.

3-تزریق خیلی سریع

انتخاب چسب مناسب برای پروژه خود امکان دارد سخت باشد اما تا زمانی که به چند قانون ساده را رعایت کنید مسلمال سخت نیست… اگر دیواری که در معرض حرکت است کاشی کاری کنید به چسب انعطاف پذیر نیازمند هستید.  . 

4-«نقطه‌گذاری و ضربه زدن» چسب

لطفا این کار را نکنید فقط نکن، باشه؟ برای افراد ناآشنا، «نقطه و داب» به روشی برای چسباندن پشت کاشی‌ها اشاره دارد که شامل نقطه‌گذاری یک تکه چسب در هر گوشه کاشی و تثبیت آن به دیوار یا کف است، نه اینکه چسب را به طور یکنواخت روی کاشی بمالید. بستر و سپس کاشی ها را به آن ثابت کنید. 

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.