نوار کنج استیل چیست؟

نوارکنج چیست؟

نوار کنج یکی از مصالح ساختمانی است که در ابتدای کار و یا بعد از کاشی کاری، سنگ کاری یا سرامیک کاری مورد  استفاده قرار میگیرد تا بر زیبایی کار را افزایش دهد و باعث بالا رفتن استحکام کار، محافظت از لبه های تیز و پوشش گوشه ها نیز میشود.

نوار کنج، یکی از ابزار عمرانی است که اصولا در نازک کاری مورد استفاده قرار میگیرد. در واقع این نوار ها، به صورتی ساخته می شوند که پس از انجام تمام مراحل ساختمان ، در حاشیه ها و کناره دیوار ها، کاشی ها و به صورت نوار کنج دیوار، نوار کنج کاشی و سرامیک و مورد  استفاده قرار میگیرد.

این نوار ها از جنس استیل  ساخته می شوند و می توانند در قسمت های مختلف از خانه مانند اتاق ها، سرویس های بهداشتی و… به کار میروند.

ویژگی های نوار کنج

نوار هایکنج دارای مدل های مختلف هستند که به نام های نوار کنج کاشی یا سرامیک نیز شناخته می شود. در واقع این نوارها، پروفیل هایی هستند که برای پوشش قسمت های تیز استفاده می شوند و جلوگیری میکنند از لب پریدگی

یکی از ویژگی های این نوع نوار ها  مناسب بودن برای انواع آب و هواها گفت. در مناطق با آب و هوای شرجی این نوار ها با کروم و نیکل آبکاری می شوند که می تواند علاوه بر اینکه در مناطق با آب و هوای شرجی نیز استفاده شود، برای غالب دیگر مناطق کشور با شرایط آب و هوایی متفاوت نیز مناسب باشند.

از دیگر ویژگی های نوار های کنج  می توان به موارد زیر اشاره نمود:

رنگ بندی های طلایی، مسی و نقره ای و آن نیز اشاره نمود.

تنوع در طراحی را از دیگر مزیت ها و ویژگی های خوب این محصولات می توان عنوان کرد.

امکان سفارش و ساخت این قطعه در سایز های مختلف

مقاوم در برابر زنگ زدگی، رنگ و شکستگی

طول عمر بالا با استفاده از مواد مرغوب

تنوع گوناگون نوار ها در رنگ های گوناگون

طول نرمال برای غالب این نوارها در حدود 240سانتی متر می باشد

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.