نوار کنج استیل روکار

نوار کنج استیل روکار

نوار کنج استیل روکار یکی از مصالح دکوراتیو میباشد که برای کاشی ، سرامیک ، چهارچوب های در، لبه های تیز دیوارها به کار می رود. نوارهای  کنج در مکان های گوناگونی مانند خانه،هتل ها، ادارجات و انواع مکان های عمومی و خصوصی و… مورد استفاده قرار میگیرد که موجب  زیبایی بیش از اندازه و حفظ ایمنی انجا می شود.

نوار کنج استیل یکی از قطعات ساختمانی است که سنگ کاران و نازک کاران در پروژه های ساختمانی از آنها استفاده می کنند. با کمک این قطعه ساختمانی می توان لبه های تیز و شارپی که در کنج خانه ها و چارچوب ها مشاهده می شود، پوشاند و آن را ایمن نمود.

نوار کنج استیل روکار برای سطح های مختلفی به کار می رود و این کارایی موجب می شود تا استفاده از آن افزایش پیدا کند. مثلا، غالب استفاده از نوار کنج بر روی سطوح سنگی و کاشی میباشد که یکی دیگراز کاربرد آن در لبه های چهارچوب درها و… نیز میباشد. نوار می تواند باعث زیبایی محیط زندگی، ایمن کردن آن از لبه های تیز و برنده و بالا بردن دوام و استحکام سطوح مختلف در پروژه های ساختمانی مختلف شود. امروزه از این نوارها برای قسمت های مختلف خانه به خصوص سرویس های بهداشتی، چهارچوب ها، آشپزخانه ها و اماکن عمومی نظیر بیمارستان ها، مدارس و… استفاده می شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.