مزایا و معایب کاشی استیل

کاشی استیل از متریال های جدید و نوظهور در صنعت ساختمان سازی است. تب و تاب استفاده از کاشی استیل در بازارها و بین مشتریان خیلی اوج گرفته است. از کاشی استیل بیشتر به عنوان دیوار پوش بهره می برند تا استفاده در سطح منازل. کاشی استیل بیشتر جنبه‌ی تزئینی دارد و باید در جایی استفاده کنید که نما و جلوه داشته باشد.

کاشی استیل خیلی سبک جوان پسندانه ای دارد و همچینن مورد پسند افرادی است که به سبک مینی مالیست خیلی علاقه دارند. کاشی استیل هم به منزل شما شکوه و جلا می دهد و همین که به خاطر طراحی ساده ای که دارد موجب می شود منزل شما یا محل کارتان تیپ ساده ای به خود بگیرد. در ادامه ی این مقاله به مزایا و معایب کاشی استیل می پردازیم.

مزایای استفاده از کاشی استیل

  1. کاشی استیل در برابر رطوبت بسیار مقاوم است. این مقاومت در برابر رطوبت دقیقاً به خاطر فلز استیل است. استیل زنگ نمی زند. مقاومت استیل در برابر زنگ نزدگی به این دلیل است که از آلیاژ خاصی استفاده شده است و همین ترکیبات خاص باعث شده در صنعت دیزاین و طزاحی منازل از استیل به وفور استفاده شود.
  2. کاشی استیل وزن خیلی کمی دارد و باعث می شود در هنگام زلزله از حجم زیادی از خسارت های مالی و جانی کاسته شود. در هنگام زلزله کاشی ها از دیوار جدا می شوند و چون کاشی های سرامیکی خیلی سنگین هستند طبیعتاً خسارت های بیشتری تولید می کنند ولی کاشی استیل با وزن کمی که دارد به این شکل عمل نمی کند.
  3. این متریال بسیار آسان و بدون هیچ دردسری نصب می شود. اگر تمایل دارید که منزلتان را بازسازی کنید استفاده از کاشی استیل بهترین گزینه است زیرا ریخت و پاش ندارد و به سرعت بر روی دیوار سوار می شود.
  4. کاشی استیل پشت چسب دار دارد و مانند کاشی های چسبی عمل می کند و باعث می شود که راحت تر از کاشی های دیگر نصب شود.
  5. کاشی استیل در برابر حرارت و شست و شو مقاوم است و مواد شیمیایی برای کاشی استیل مشکلی به وجود نمی آورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *